ClickCease
Çorlu / Tekirdağ Kemalettin Mah. Şadırvan Sk.
No:35/2 Çorlu/Tekirdağ
Kırklareli Vestel Servisi

Vestel marka beyaz eşya, klima, televizyon ve küçük ev aletleri kullanıyorsanız, cihazlarınızın bakım ve onarım işlemleri için güvenilir bir servis arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Kardeşler Teknik olarak, Kırklareli Vestel Servisi hizmeti veriyoruz. Peki, neden bizi tercih etmelisiniz? İşte size birkaç sebep:

  • Uzman kadro: Servisimizde çalışan teknisyenlerimiz, Vestel ürünlerinin tüm modellerine hakimdir. Cihazlarınızın arızalarını hızlı ve doğru bir şekilde tespit eder, gerekli onarımı yaparlar. Ayrıca, teknisyenlerimiz sürekli eğitim alarak kendilerini geliştirir ve yeni teknolojileri takip ederler.
  • Kaliteli malzeme: Servisimizde kullanılan yedek parça ve sarf malzemeleri, orijinal ve kaliteli ürünlerdir. Cihazlarınızın performansını ve ömrünü artırmak için, ucuz ve kalitesiz malzemelerden uzak duruyoruz.
  • Garantili hizmet: Servisimizde yapılan tüm bakım ve onarım işlemleri, 1 yıl garantilidir. Bu süre içinde aynı arızanın tekrarlanması durumunda, ücretsiz olarak müdahale ediyoruz. Ayrıca, cihazlarınızı teslim almadan önce, çalışır durumda olduğundan emin oluyoruz.
  • Uygun fiyat: Servisimizde verilen hizmetin karşılığı olarak alınan ücret, piyasa koşullarına göre uygun ve makuldür. Cihazlarınızın durumuna göre fiyat teklifi veriyoruz. Ekstra bir masraf çıkması durumunda ise sizden onay almadan işlem yapmıyoruz.
  • Müşteri memnuniyeti: Servisimizde müşterilerimizin memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Cihazlarınızı zamanında teslim ediyor, sorularınıza ve şikayetlerinize çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Kısacası, Kırklareli Vestel Servisi olarak Kardeşler Teknik'i tercih ettiğinizde, cihazlarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun zamanı belirleyerek, adresinize gelip cihazlarınızın bakım ve onarımını yapıyoruz. Kardeşler Teknik ile Vestel ürünleriniz her zaman ilk günkü gibi çalışacak.

Çorlu Vestel Servisi

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmetini Trakya'nın neresinde olursanız olun 24 saat içerisinde alabilirsiniz. Vestel teknik servisi beyaz eşya montaj bakım arıza servis hizmetleri vermektedir. Çorlu Vestel beyaz eşya servisimiz bozulan ve arıza yapan beyaz eşyaların onarımını sağlamaktadır.

Hemen Arayın
Çağrı Merkezi Tıkla Ara0 282 654 59 05