ClickCease
Çorlu / Tekirdağ Kemalettin Mah. Şadırvan Sk.
No:35/2 Çorlu/Tekirdağ
Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz arızalandığında, ne yapacağınızı bilemiyorsanız, Kardeşler Teknik firması size yardımcı olmaya hazır. Biz, çamaşır makinesi servisi konusunda uzman, deneyimli ve güvenilir bir ekibiz. Sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Çamaşır makinesi servisi hizmetimiz, tüm marka ve model çamaşır makinelerini kapsamaktadır. Arızanın tespiti, onarımı, bakımı ve parça değişimi gibi işlemleri yerinde ve garantili olarak yapıyoruz. Ayrıca, çamaşır makinenizin performansını artırmak ve ömrünü uzatmak için periyodik bakım hizmeti de veriyoruz.

Çamaşır makinesi servisi için bize ulaştığınızda, size en yakın servis ekibimizi yönlendiriyoruz. Servis ekibimiz, çamaşır makinenizin arızasını en kısa sürede tespit ediyor ve size uygun bir fiyat teklifi sunuyor. Kabul etmeniz halinde, arızayı gideriyor ve çamaşır makinenizi çalışır durumda teslim ediyoruz.

Web sitemizdeki hizmetler bölümünde, çamaşır makinesi servisi ile ilgili detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca, web sitemizdeki iletişim formunu doldurarak veya telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Çamaşır makinesi servisi için Kardeşler Teknik firmasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Kardeşler Teknik firması, çamaşır makinesi servisi konusunda her zaman yanınızda.

Çorlu Vestel Servisi

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmetini Trakya'nın neresinde olursanız olun 24 saat içerisinde alabilirsiniz. Vestel teknik servisi beyaz eşya montaj bakım arıza servis hizmetleri vermektedir. Çorlu Vestel beyaz eşya servisimiz bozulan ve arıza yapan beyaz eşyaların onarımını sağlamaktadır.

Hemen Arayın
Çağrı Merkezi Tıkla Ara0 282 654 59 05