ClickCease
Çorlu / Tekirdağ Kemalettin Mah. Şadırvan Sk.
No:35/2 Çorlu/Tekirdağ
Çorlu Altus

Kardeşler Teknik firması, beyaz eşya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bir kuruluştur. Firmamız, müşterilerine kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir ürünler sunmak için çalışmaktadır. Bu amaçla, seçtiğimiz markaların da aynı değerleri taşımasına özen gösteriyoruz. Bu markalardan biri de Altus'tur.

Altus, Türkiye'nin ilk yerli beyaz eşya markasıdır. 1955 yılında kurulan Altus, bugüne kadar ürettiği çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, davlumbaz, mikrodalga fırın, elektrikli süpürge ve küçük ev aletleri ile milyonlarca evin ihtiyaçlarını karşılamıştır. Altus, ürünlerinde kullandığı ileri teknoloji, tasarım ve kalite ile sektörde öncü bir rol oynamaktadır.

Altus'un sunduğu avantajlar nelerdir?

  • Altus ürünleri, enerji verimliliği ve çevre dostu olmasıyla bilinir. Altus'un çoğu ürünü A+ ve A++ enerji sınıfına dahildir. Bu sayede hem elektrik faturasından tasarruf edersiniz hem de doğal kaynakları korumuş olursunuz.
  • Altus ürünleri, kullanıcı dostu ve ergonomik tasarımlara sahiptir. Altus'un ürünleri, kolay kullanım, temizlik ve bakım imkanı sunar. Ayrıca, modern ve şık görünümleriyle de evinizin dekorasyonuna uyum sağlar.
  • Altus ürünleri, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Altus'un ürünleri, yüksek kaliteli malzeme ve işçilikle üretilir. Altus'un ürünleri, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belgelendirilmiştir. Ayrıca, Altus'un ürünlerine 2 yıl garanti verilmektedir.
  • Altus ürünleri, uygun fiyatlıdır. Altus'un ürünleri, kalite ve performans açısından rakiplerine göre daha ekonomiktir. Altus'un ürünlerini Kardeşler Teknik firmasından alarak hem bütçenize hem de evinize yatırım yapmış olursunuz.

Altus ile ilgili daha fazla bilgi almak için Kardeşler Teknik firmasının web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Siz de evinizin ihtiyaçlarını karşılamak için Altus'un geniş ürün yelpazesinden birini seçebilirsiniz. Kardeşler Teknik firması olarak, sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırız.

Çorlu Vestel Servisi

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmetini Trakya'nın neresinde olursanız olun 24 saat içerisinde alabilirsiniz. Vestel teknik servisi beyaz eşya montaj bakım arıza servis hizmetleri vermektedir. Çorlu Vestel beyaz eşya servisimiz bozulan ve arıza yapan beyaz eşyaların onarımını sağlamaktadır.

Hemen Arayın
Çağrı Merkezi Tıkla Ara0 282 654 59 05