ClickCease
Çorlu / Tekirdağ Kemalettin Mah. Şadırvan Sk.
No:35/2 Çorlu/Tekirdağ
Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi, mutfakta en çok kullanılan ve en çok arızalanan beyaz eşyalardan biridir. Bulaşık makinesi arızaları hem zaman hem de para kaybına neden olabilir. Bu yüzden bulaşık makinesi servisi alırken güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir firma seçmek çok önemlidir.

Kardeşler Teknik, bulaşık makinesi servisi konusunda uzman ve deneyimli bir ekiptir. Biz, bulaşık makinesi markası ve modeli ne olursa olsun, arızanın kaynağını tespit edip en kısa sürede ve en uygun fiyatla tamir ediyoruz. Bulaşık makinesi servisi için bize ulaştığınızda, size en yakın teknik servis ekibimizi yönlendiriyoruz. Ekip, bulaşık makinesini yerinde inceleyip arızayı belirliyor. Arızanın çözümü için gerekli parça ve işçilik ücretini size bildiriyor. Onay vermeniz halinde, tamir işlemine başlıyoruz. Tamir işlemi bittikten sonra, bulaşık makinesinin çalışmasını test ediyoruz. Bulaşık makinesi servisi için verdiğimiz hizmetin arkasında duruyoruz. Bu yüzden, tamir ettirdiğiniz bulaşık makinesine 1 yıl garanti veriyoruz.

Bulaşık makinesi servisi için Kardeşler Teknik'i tercih ettiğinizde, şunları elde edersiniz:

  • Uzman ve deneyimli teknik servis ekibi
  • Hızlı ve kaliteli hizmet
  • Uygun fiyat
  • 1 yıl garanti
  • Müşteri memnuniyeti

Bulaşık makinesi servisi için Kardeşler Teknik'i arayın, bulaşık makinenizi güvenle teslim edin.

Çorlu Vestel Servisi

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmetini Trakya'nın neresinde olursanız olun 24 saat içerisinde alabilirsiniz. Vestel teknik servisi beyaz eşya montaj bakım arıza servis hizmetleri vermektedir. Çorlu Vestel beyaz eşya servisimiz bozulan ve arıza yapan beyaz eşyaların onarımını sağlamaktadır.

Hemen Arayın
Çağrı Merkezi Tıkla Ara0 282 654 59 05