ClickCease
Çorlu / Tekirdağ Kemalettin Mah. Şadırvan Sk.
No:35/2 Çorlu/Tekirdağ
Çorlu Arçelik

Arçelik, Kardeşler Teknik firmasının Markalar bölümünde yer alan bir markadır. Arçelik, Türkiye'nin lider beyaz eşya ve elektronik üreticisi olarak uzun yıllardır kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmaktadır. Arçelik, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış çeşitli ürün kategorilerine sahiptir. Bunlar arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz, mikrodalga fırın, klima, televizyon, ses sistemi, bilgisayar ve küçük ev aletleri bulunmaktadır. Arçelik, ürünlerinin performansı, tasarımı, enerji verimliliği ve çevre dostluğu ile sektörde öne çıkmaktadır. Arçelik, aynı zamanda müşterilerine sunduğu geniş servis ağı, garantili hizmet ve uygun fiyatlar ile de memnuniyet sağlamaktadır.

Kardeşler Teknik firması, Arçelik markasının yetkili bayisi ve servisi olarak faaliyet göstermektedir. Kardeşler Teknik firması, Arçelik ürünlerinin satışı, montajı, bakımı ve onarımı konusunda uzman bir kadroya sahiptir. Kardeşler Teknik firması, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için sürekli kendini geliştirmekte ve güncel teknolojileri takip etmektedir. Kardeşler Teknik firması, Arçelik markasının güvenilirliği ve kalitesi ile birleştirerek müşterilerine en uygun çözümleri sunmaktadır.

Eğer siz de evinizde veya iş yerinizde Arçelik marka bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız veya mevcut bir Arçelik ürününüzün bakım veya onarımını yaptırmak istiyorsanız Kardeşler Teknik firmasını tercih edebilirsiniz. Kardeşler Teknik firması ile iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Kardeşler Teknik firması olarak siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Çorlu Vestel Servisi

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmetini Trakya'nın neresinde olursanız olun 24 saat içerisinde alabilirsiniz. Vestel teknik servisi beyaz eşya montaj bakım arıza servis hizmetleri vermektedir. Çorlu Vestel beyaz eşya servisimiz bozulan ve arıza yapan beyaz eşyaların onarımını sağlamaktadır.

Hemen Arayın
Çağrı Merkezi Tıkla Ara0 282 654 59 05