ClickCease
Çorlu / Tekirdağ Kemalettin Mah. Şadırvan Sk.
No:35/2 Çorlu/Tekirdağ
Çorlu Hotpoint

Hotpoint, beyaz eşya sektöründe kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir markadır. Hotpoint, 1911 yılında ABD'de kurulmuş ve 2005 yılında İtalyan Indesit Grubu'na katılmıştır. Hotpoint, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz, mikrodalga fırın gibi pek çok ürün çeşidine sahiptir. Hotpoint ürünleri, enerji verimliliği, tasarım, performans ve kullanım kolaylığı açısından müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır.

Hotpoint ürünlerini Kardeşler Teknik firmasından güvenle satın alabilirsiniz. Kardeşler Teknik, Hotpoint'in yetkili satıcısı ve servisi olarak hizmet vermektedir. Kardeşler Teknik, uzman kadrosu, kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kardeşler Teknik'ten aldığınız Hotpoint ürünleri için 2 yıl garanti ve 10 yıl yedek parça temini sağlanmaktadır. Ayrıca, Kardeşler Teknik'in web sitesinden veya telefonla arayarak Hotpoint ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, sipariş verebilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz.

Hotpoint ürünleri ile evinizin konforunu ve şıklığını arttırın. Hotpoint ile hayatınızı kolaylaştıran ve tasarruf sağlayan beyaz eşyalarınız olsun. Hotpoint'i tercih edin, Kardeşler Teknik ile tanışın.

Çorlu Vestel Servisi

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmetini Trakya'nın neresinde olursanız olun 24 saat içerisinde alabilirsiniz. Vestel teknik servisi beyaz eşya montaj bakım arıza servis hizmetleri vermektedir. Çorlu Vestel beyaz eşya servisimiz bozulan ve arıza yapan beyaz eşyaların onarımını sağlamaktadır.

Hemen Arayın
Çağrı Merkezi Tıkla Ara0 282 654 59 05