ClickCease
Çorlu / Tekirdağ Kemalettin Mah. Şadırvan Sk.
No:35/2 Çorlu/Tekirdağ
Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makinesi, çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra kurutmak için kullandığınız pratik ve kullanışlı bir cihazdır. Ancak kurutma makinesi de zamanla arızalanabilir veya bakıma ihtiyaç duyabilir. Bu durumda, kurutma makinesi servisi hizmeti almanız gerekir.

Kardeşler Teknik firması olarak, kurutma makinesi servisi hizmeti vermekteyiz. Kurutma makinesi markası ve modeli ne olursa olsun, tecrübeli ve eğitimli teknisyenlerimiz ile sorununuzu çözmek için yanınızdayız. Kurutma makinesi servisi hizmetimiz, kurulum, bakım, onarım ve parça değişimi gibi işlemleri kapsamaktadır.

Kurutma makinesi servisi hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Sizin için en uygun zamanı belirleyerek, adresinize gelip kurutma makinenizi kontrol ederiz. Sorunu tespit ettikten sonra, size en uygun fiyat teklifini sunarız. Onayınız halinde, kurutma makinenizi en kısa sürede tamir eder veya bakım yaparız.

Kurutma makinenizi uzun süre sorunsuz kullanmak istiyorsanız, Kardeşler Teknik firmasının kurutma makinesi servisi hizmetinden yararlanın. Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetimiz ile memnuniyetinizi garanti ediyoruz.

Çorlu Vestel Servisi

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmetini Trakya'nın neresinde olursanız olun 24 saat içerisinde alabilirsiniz. Vestel teknik servisi beyaz eşya montaj bakım arıza servis hizmetleri vermektedir. Çorlu Vestel beyaz eşya servisimiz bozulan ve arıza yapan beyaz eşyaların onarımını sağlamaktadır.

Hemen Arayın
Çağrı Merkezi Tıkla Ara0 282 654 59 05