ClickCease
Çorlu / Tekirdağ Kemalettin Mah. Şadırvan Sk.
No:35/2 Çorlu/Tekirdağ
Saray Vestel Servisi

Bu yazıda, Saray Vestel Servisi Kardeşler Teknik firmasının web sitesinde neden bu blog başlığını seçtiğini, Vestel marka beyaz eşya ve elektronik cihazlarınız için neden Kardeşler Teknik firmasını tercih etmeniz gerektiğini ve bu firmadan nasıl yararlanabileceğinizi anlatacağız.

Saray Vestel Servisi Kardeşler Teknik firması, 1998 yılından beri Saray ilçesinde Vestel marka ürünlerin servis hizmetini vermektedir. Bu süre zarfında binlerce müşterinin memnuniyetini kazanan firmamız, alanında uzman, deneyimli ve eğitimli teknisyenleriyle sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Vestel marka beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın bakım, onarım, montaj, kurulum, parça değişimi gibi tüm servis ihtiyaçlarınızı Kardeşler Teknik firmasına güvenle teslim edebilirsiniz. Firmamız, Vestel'in yetkili servisi olup, orijinal yedek parça kullanmaktadır. Ayrıca, yaptığımız tüm işlemler için sizlere 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kardeşler Teknik firmasından servis hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey web sitemizdeki online randevu formunu doldurmak veya bizi aramaktır. Servis talebinizi aldığımızda en kısa sürede sizinle iletişime geçerek randevu günü ve saati belirleyeceğiz. Belirlenen tarihte adresinize gelecek olan teknisyenimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek gerekli işlemi yapacaktır. İşlem tamamlandığında size bir servis formu imzalatacak ve ödemenizi alacaktır.

Saray Vestel Servisi Kardeşler Teknik firması olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Web sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilir, sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilir veya bize ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Çorlu Vestel Servisi

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmetini Trakya'nın neresinde olursanız olun 24 saat içerisinde alabilirsiniz. Vestel teknik servisi beyaz eşya montaj bakım arıza servis hizmetleri vermektedir. Çorlu Vestel beyaz eşya servisimiz bozulan ve arıza yapan beyaz eşyaların onarımını sağlamaktadır.

Hemen Arayın
Çağrı Merkezi Tıkla Ara0 282 654 59 05